Aşk ve sevgi ile sevenler birlikteliğini bir ömür boyu taçlandırmak için evlilik tercihi yapılmaktadır. Evlenmek isteyen çiftlerin bu özel anını unutulmaz kılmak için düğün organizasyonları yapılmaktadır. Düğün organizasyonu olarak teknede düğün organizasyonu düğün konseptinde ayrıcalık ve farklılık yaşamak isteyenler için düşünülmüştür.

Teknemiz sizlerin bu özel anınızı hayatınızda unutamayacağınız bir an olarak yaşamanız için düğün organizasyonunuzda sizlere yardımcı olmaktadır. Mükemmel bir atmosferde, boğazın en güzel anlarını yudumlayarak sizlere harika bir düğün konsepti sunmaktadır.

Teknemizin Misafir Kapasitesi

Düğünlerinizde ayrıcalıklı bir konsept yaşamak için teknede düğün konsepti ideal bir düğün konseptidir. Teknede boğaz keyfi ve Marmara Denizi’nin büyüleyici atmosferi altında düğününü gerçekleştirmek için teknemiz bu sizlere yardımcı olacaktır. Teknemizi konuklarınızı düğünüzde en iyi şekilde ayarlamak için tercih edebilirsiniz. Teknemizin misafir kapasitesi 500 kişiyi ağırlayacak özelliktedir. 500 kişi kapasiteli düğün organizasyon işleri için teknemizi tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Düğün Organizasyonu İçin Bizi Arayabilirsiniz

Kaliteli bir düğün organizasyonu için farklı konsept ışığında organizasyon tercih etmek isteyenler için teknede düğün organizasyon tercihi için bizleri tercih edebilirsiniz. Teknemizin yapım yılı çok yeni olduğu için sıfır konseptinde kaliteli hizmet almak için bizleri tercih edebilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek ve düğün organizasyonunuz için randevu almak için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bizimle irtibata geçtikten sonra uygun görülen tarihte düğün organizasyonunuz yapılacaktır.